Kadra

NASZ ZESPÓŁ :-)

 

 

 

 

   

KATARZYNA LEŃCZOWSKA - dyrektor

 

 

MAŁGORZATA WOJTAN - dyrektor ds. pedagogicznych, wychowawca grupy 5 i 6  latków

Jestem absolwentką Akademii Ignatianum w Krakowie, gdzie ukończyłam studia na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Ukończyłam również drugi kierunek - pedagogika specjalna (spec. terapia pedagogiczna) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. 

Brałam udział w wielu kursach i szkoleniach, które pozwalają mi wykorzystywać wiele ciekawych i twórczych metod w pracy z najmłodszymi. Jestem osobą kreatywną, energiczną oraz otwartą na potrzeby dzieci. 
W pracy staram się zawsze podążać za dzieckiem, tak aby czuło się ono rozumiane i w pełni doceniane.

 

BARBARA GRABARCZYK - logopeda, wychowawca grupy 2,5 i 3 latków

Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz logopedą, cały czas podnoszę swój warsztat o umiejętności zdobyte dzięki szkoleniom i nowym kierunkom studiów, obecnie kształcę w kierunku oligofrenopedagoga. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam już w liceum jako animator artystyczno-ruchowy.
 
Uwielbiam tworzyć coś z niczego, a papier, farby, kleje, kredki i materiały to mój żywioł. W dzieciach cenię ich niekonwencjonalne myślenie oraz optymizm, którego na co dzień mogę doświadczać. Praca z przedszkolakami pozwala mi na nabieranie dystansu do samej siebie oraz uczy mnie cierpliwości.
 
 
 
JOANNA REPEROWICZ - wychowawca grupy 4 latków
 
Jestem absolwentką Pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie, obecnie studiuje na Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku terapia szkolna z terapią pedagogiczną. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako pomoc nauczyciela w przedszkolu w Krakowie z dziećmi w wieku od 2,5 do 5 roku życia oraz podczas praktyk studenckich w przedszkolu i szkole podstawowej. Wciąż poszerzam swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach.
 
Praca z dziećmi daje mi wielką radość i satysfakcję patrząc na rozwój małego człowieka. Jestem osobą uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia. "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat'' - te słowa Janusza Korczaka motywują mnie do codziennej pracy z dziećmi.
  

 

KRYSTYNA KURKIEWICZ - Asystent nauczyciela

 

 

LESZEK MAJEWSKI

Nad sprawnością fizyczną naszych Milusińskich czuwa pan Leszek Majewski. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Pracuje również jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Więcławicach Starych. Pan Leszek prowadzi także Szkółkę Piłkarską przy Parafialnym Klubie Sportowym Jakub.
 
 
 

 

Projekt i wykonanie eKangu logo