Kadra

NASZ ZESPÓŁ :-)

 

   

Katarzyna  Leńczowska - Dyrektor 

 

Moją pasją są dzieci,  ich edukacja i  rozwój  na wielu obszarach. Każde dziecko jest dla mnie wyjątkowe i  jest inspiracją oraz natchnieniem do działania. Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych chłopców i od tego zaczęła się moja przygoda z przedszkolem i edukacją dzieci. Chciałam stworzyć miejsce jakie wymarzyłam sobie dla swoich dzieci . Miejsce, w którym dzieci będą przede wszystkim  bezpieczne i  szczęśliwe . Oczywiście kładę duży nacisk na wysoki poziom nauczania w mojej placówce, ale to na drugim miejscu . Chciałabym aby Państwo zwrócili uwagę dlaczego moje przedszkole jest wyjątkowe  i sami mogli odpowiedzieć sobie na to pytanie oraz stwierdzić czy mam racje . Placówkę prowadzę od 2010 r. więc mam już kilkunastoletnie  doświadczenie w pracy z dziećmi.  Ukończyłam studia na kierunku : Zarządzanie  Oświatą,  Edukację wczesnoszkolną i przedszkolną oraz Terapię pedagogiczną dzieci niepełnosprawnych co daje mi wiele możliwości do pracy z moimi ukochanymi podopiecznymi.

 

  Zespół nauczycieli dobieram z ogromną starannością i dbałością o najlepsze cechy charakteru  ważne przy pracy z dziećmi. 

 

 

Agnieszka Morawiec - Asystent nauczyciela

Praca z dziećmi jest dla mnie źródłem niezwykłej energii, która towarzyszy mi i pozwala cieszyć się każdym dniem spędzonym z nimi. Staram się być kreatywna, na pierwszym miejscu stawiam na dobry kontakt poprzez zabawę i zaufanie oraz motywowanie do działania. W wolnych chwilach staram się realizować swoje pasje wśród których mogę wymienić między innymi jazdę na rowerze oraz zamiłowanie do kwiatów.

 

 

Natalia Kucharczyk - Asystent nauczyciela

 

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. W kontaktach z najmłodszymi opieram się na zbudowaniu atmosfery pełniej zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Jestem osobą pogodną,ciepłą, cierpliwą która z uśmiechem idzie przez życie – staram się nim obdarzać i zarażać. Uśmiech towarzyszy mi także każdego dnia w pracy z dziećmi, praca z nimi daje mi wiele radości. Dzieci obdarzam wielką miłością tak aby czuły się jak w domu przy najbliższych. Wolny czas spędzam na poszerzaniu swoich zainteresowań i pasji, które są mi pomocne w pracy z dziećmi.

 

 Izabela Sowa - logopeda, wychowawca 

 Nauczyciel z wieloletnim stażem, świetny spwcjalista. Współpracuje z nami od początku istnienia przedszkola . 

Leszek Majewski - zajęcia sportowe, gimnastyka

  Nad sprawnością fizyczną naszych Milusińskich czuwa P. Leszek Majewski. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Pracuje również jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Więcławicach Starych. Pan Leszek prowadzi także Szkółkę Piłkarską przy Parafialnym Klubie Sportowym Jakub. Jest osobą ciepłą , uśmiechniętą dzieci go uwielbiają. 

Jadwiga Marczyk - Pomoc nauczyciela
 
 

 Zajęcia z angielskiego prowadzi u nas Szkoła Leonardo.

Akademia Aktywnych i Kreatywnych - Warsztaty Majsterkowania

Szkoła tańca AS - zajęcia rytmiczno - taneczne 

 
 
 

 

Projekt i wykonanie eKangu logo